Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Rabka-Zdrój - Oferty sprzedaży działek

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

170 000 zł2 354 m² 72,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-rekreacyjna położona w malowniczej górskiej miejscowości z widokiem na otaczające szczyty. Oferuje idealne warunki do odpoczynku i relaksu wśród pięknej przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 005 m² 168,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z pozwoleniem Rabka-Zdrój Słone działka budowlana | 1005 m pozwolenie na budowę + projekt domu 131 m południowy stok | rabka-zdrój słone Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 297 m² 212,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Rabce-Zdroju media na miejscu, dwa wjazdy Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną położoną w malowniczej Rabce-Zdroju, idealną pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł5 700 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rabka-Zdrój, rabka Zaryte 57 ar działka budowlana / rolna Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni około 57 ar, położoną w miejscowości Rabka-Zdrój,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

169 000 zł1 041 m² 162,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z pozwoleniem Rabka-Zdrój Słone działka budowlana | 1041 m pozwolenie na budowę + projekt domu 131 m południowy stok | rabka-zdrój słone Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 032 m² 123,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z projektem domu jednorodzinnego I prawomocnym pozwoleniem na budowę parametry podstawowe Adres: rabka-Zdrój Słone, ul. Zgody Dz. ewid nr: 608/2 Powierzchnia działki: 2032m Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

180 000 zł900 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z projektem domu jednorodzinnego I prawomocnym pozwoleniem na budowę parametry podstawowe Adres: rabka-Zdrój Słone, ul. Zgody Dz. ewid nr: 608/1 Powierzchnia działki: 900m Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 437 m² 139,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana położona w unikatowym miejscu - w mieście, tuż pod lasem. Przepiękna zielona okolica idealna dla osób ceniących prywatność, bliskość natury i jednocześnie szybki.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 996 m² 95,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o miejscu, gdzie możesz uciec od zgiełku, cieszyć się ciszą i zapierającym dech widokiem na Luboń Wielki? Ta działka to idealna propozycja dla Ciebie! Lokalizacja: gmina.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł4 200 m² 109,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rabka-zdrój. Kształtna działka budowlana znajdującą się w sąsiedztwie budynków jednorodzinnych, łąk oraz lasu. Miejsce ciche i spokojne z dużą ilością zieleni i ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł3 074 m² 13,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Rabka Zdrój. Działka znajduje się w otoczeniu punktu widokowego na Królewskiej Górze /wieża widokowa na Polczakówce/ w Beskidzie Wyspowym do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł7 466 m² 66,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Są lokalizacje, które po prostu są i są takie, które pracują na Twój biznes każdego dnia. Ta działka należy do tej drugiej kategorii. 74 ary w Rabce-Zdroju, bezpośrednio przy trasie S7.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 155 m² 129,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 2155 m 2 położoną w widokowym miejscu Rabki-Zdrój. Działka delikatnie pochyła w kierunku południowym, kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł9 420 m² 100,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Rabce Zdrój - Słone o pow. 9420 m2 Nr ew. działki 2925/1 Wymiary szer. 40 m i 218 dł. Do działki prowadzi droga gminna. Media: prąd w drodze Działka.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł3 769 m² 97,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka z mediami i leśnym klimatem | Rabka-Zdrój Szukasz spokojnego miejsca, gdzie natura, cisza i piękne widoki tworzą idealne warunki do wypoczynku? Ta nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 092 m² 154,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z pozwoleniem Rabka-Zdrój Słone działka budowlana | 1092 m pozwolenie na budowę + projekt domu 131 m południowy stok | rabka-zdrój słone Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł2 220 m² 222,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana położona w Rabce przy ul.Kościuszki. Działka oznaczona w planie miejscowym symbolem 4mul opisana jako: - strefa zabudowy mieszkaniowej -strefa lecznictwa.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 300 m² 219,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie posiadamy budowlaną działkę położoną w Rabce-Zdrój z panoramicznym widokiem. Powierzchnia oferowanej działki wynosi 1300 m2, kształt równego prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 690 m² 118,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Rabce Zdrój - Słone o pow. 2690 m2 Nr ew. działki 573 Wymiary szer. 20 m i 130 dł. Do działki prowadzi droga gminna utwardzona. Media: prąd w drodze Działka.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 297 m² 188,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w dzielnicy domów jednorodzinnych i obiektów produkcyjnych, posiada dostęp do mediów, takich jak prąd, woda i gaz. Możliwości zagospodarowania tej działki są.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 960 m² 117,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka w sąsiedztwie nowych zabudowań jednorodzinnych, położona w bliskiej odległości od centrum miasta. Nieruchomość stanowi bardzo atrakcyjną ofertę przy ustalaniu warunków.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 750 m² 113,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rabka-Zdrój, rabka Zaryte 17,5 ar działka budowlana Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni około 17,5 ar, położoną w miejscowości Rabka-Zdrój,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

169 000 zł917 m² 184,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z pozwoleniem Rabka-Zdrój Słone działka budowlana | 917 m pozwolenie na budowę + projekt domu 131 m południowy stok | rabka-zdrój słone Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 003 m² 244,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana