Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Rabka-Zdrój - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Rabka-Zdrój,małopolskie

221 000 zł49 m² 4 510 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Rabce Zdrój. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, balkon z widokiem, piwnica. Mieszkanie w bloku budowanym z cegły, znajdujący się przy ulicy słonecznej. II piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rabka-Zdrój

Rabka-Zdrój,małopolskie

136 000 zł34 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

słoneczne mieszkanie w odnowionym i ocieplonym budynku z nowym dachem. Mieszkanie jest w dobrym stanie ponadto posiada nowe okna pcv

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Rabka-Zdrój,małopolskie

136 000 zł34 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie słoneczne z nowymi oknami pcv, w ocieplonym budynku z nowym dachem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Rabka-Zdrój,małopolskie

210 150 zł45 m² 4 670 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe , jasna kuchnia.Po remoncie.Całkowicie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Rabka-Zdrój,małopolskie

200 000 zł48 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam 2pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 na osiedlu Orkana w centrum Rabki-Zdrój. W pobliżu liczne sklepy, apteki, pkp, przedszkole, 5 min do parku zdrojowego. Cicha spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Rabka-Zdrój,małopolskie

210 000 zł44 m² 4 772,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

- duży balkon (poza metrażem), 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój - wyposażenie: panele, okna drewniane próżniowe - centrum miasteczka uzdrowiskowego - do sklepów i przedszkola ok.100m, park.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij